Karavan, kampçılar için mükemmel bir aşk yuvası var mı?

Güneş, kum, temiz hava ve randevu yok - tüm bunlar sizi sevme isteği uyandırıyor. Ama hangi kamp alanı eğlenmek için en gayri resmi yer? Çadır, karavan ve karavan karşılaştırması.

Sonunda tatiller. Zaman. Gevşeme. Güneş ve ısı da testosteron üretimini artırır. Bütün bunlar seks yapmak istemenizi sağlar. Ama kamp alanındayken ne yapmalı? Kolaylaştır? Evet, ancak aşağıdaki küçük şeylere dikkat edin:


Çadırda kamp aşkı

Çadır kumaşı doğal olarak gürültüye ve mahremiyete karşı çok az koruma sağlar. Bu nedenle deneyimli çadır kampçıları inzivaya değer verirler , bu da yoğun olarak kullanılan bir kamp alanında iyi bir amaç için sıhhi tesislere daha uzun mesafeler kat etmek anlamına gelir. Düşük sezonda seyahat edebilecek kadar şanslıysanız, bu tür dezavantajlardan kaçınacaksınız.


Karanlık , çadırdaki çiftler için yalnızca sınırlı koruma sağlar - en azından aşk eylemi sırasında birbirlerini görmek isteyenler için. Çünkü çadırdaki ışık, istenenden daha fazla dikkat çeken istenmeyen gölge oyunlarına yol açar. Çadır ve diğer kampçılar, mahalle zararsız faaliyetlerde bulunduğunda, yani sahilde veya başka bir yerde takılırken, büyük olasılıkla rahatsız edilmeyecektir. Güneş çadırdaki ısıya katkıda bulunuyorsa, girişi açık bırakmak mantıklıdır. Ancak dikkatli olun: Böcek koruyucu gazlı bez opak değildir.

Aşıklar kamptaki evlerini bir araya getirir ve ayrı hava yataklarında uyurlarsa , samimi tatil etkinliği, yastıkların yoğun hareketlerine ve bunun sonucunda iki hava yastığının temas yüzeylerinde belirgin gıcırtı seslerine yol açabilir. Çıplak kauçuk üzerindeki nemli cilt aynı zamanda benzersiz bir akustik arka plan türü sağlar.Bir hava yatağı veya uyku pedi üzerindeki pamuklu bir çarşaf harikalar yaratır.


Çadırın tasarımı, erotik aktivite özgürlüğü üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Ancak bahsedilen nedenlerden dolayı birçok çadır tatilcisi yatarken daha az hareket yoğun sevişme pozisyonlarını tercih etmektedir.


Karavanda kamp aşkı

Bir karavanın sağlam duvarları ve konforlu yatakları, aşka aç gezginler için bir vaattir. Bununla birlikte, yalnızca sezon dışı tatilciler, kendilerini tamamen serbest bırakmaya özendirmelidir: iki ila üç santimetre kalınlığındaki straforun ses yalıtımı , bir taş duvarınkiyle karşılaştırılamaz.


Karavanlar dört destek üzerinde durdukları için iç uyaranlara karşı neredeyse bağışıktırlar. Gitmeye hazır mısın? Bir dakika: Karavan ve ağaç arasındaki içeriden gelen darbelerin, çamaşır iplerinin ritmik bir şekilde sıçramasına, tente direklerinin şıngırdamasına ve antenlerin sallanmasına neden olacağını düşünebilir miydiniz?

Elbette, konu seks için zamanlama ve fırsatlar söz konusu olduğunda, çiftler ebeveynlere göre biraz daha özgürlüğe sahiptir. Ama bunun için de çözümler var. Ya da çocuk eğlencesi olan kamp alanları sizce neden bu kadar popüler? Tabii ki, daha basit, yani animasyon içermeyen yerlerde samimiyet için iyi fırsatlar da var. Komşu arsanın açık fikirli ebeveynleri, bir saat boyunca birlikte oynayan çocuklara bakmaktan kesinlikle çekinmiyorlar - sonuçta, tatilde bir " şekerlemenin " kesinlikle iki kat daha rahatlatıcı olduğunu da biliyorlar.

Ebeveynler geceleri uykusuzluk saldırısına uğrarlarsa , çoğu karavanda onları çocuklarından yalnızca kumaştan bir katlanır perde ayırdığını bilmelidirler. Ancak maceralı bir tatil gününden sonra genellikle mışıl mışıl uyurlar.