top of page

Akyaka’ya Nasıl Uygun Fiyatlı Uçak Bileti Bulurum?

Akyaka’ya uçakla gelecekseniz, size en yakın havalimanı Dalaman Havalimanı. Havalimanından Akyaka yaklaşık 50 dakika kadar sürüyor. Fakat uçak biletinizi almadan önce mutlaka fiyat karşılaştırması yapın deriz.

Araba Kiralamak Gerekir mi?


Akyaka ve çevresi bir paket gibi düşünülmeli. Eminiz ki siz de tatilinizde Akyaka etrafındaki yerleri de görmek isteyeceksiniz. Zira denize girilecek en güzel, en mavi koylar Akyaka merkezde değil ona 15 dakika veya yarım saat mesafede. O yüzden kendi aracınızla gelmediyseniz, transfer hizmetinden yararlanmanızı öneririz.


Akyaka’da Otel veya Ev Seçerken

Öncelikle şunu açıklığa kavuşturalım. Akyaka merkez ve Akçapınar aynı yer değiller. Birbirlerine araba ile 10 dakika mesafedeki iki beldeler. Kano, meşhur tostçu, kitezone, paddleboard gibi aktiviteler Akçapınar’da, Azmak nehri kenarındaki yeme-içme mekanları, popüler bar ve gece mekanları, denize girilecek noktalar, liman ise Akyaka merkezde konumlanıyor. O nedenle de otel ve ev seçimi yaparken bu farkı göz önünde bulundurun. Ev seçerken ise kalabalıklardan izole, havuzlu ve müstakil villa seçeneklerinin Akyaka merkezde veya Akçapınar’da değil daha çok Gökova’nın ve Ula’nın çevre köylerine dağıldığını aklınızda bulundurun. Her şekilde bu evlerden birinde kalmayı seçerseniz merkeze veya Akçapınar’a aracınızla 10-15 dakikada ulaşabiliyorsunuz.Comments


bottom of page