top of page

KARAVANI TREND RENKLERLE BOYAYARAK ÖZELLEŞTİRİN


Karavan uzaktaki evinizdir. Tıpkı eviniz gibi dekore etmek, sizi yansıtan çizgiler eklemek, kişisel zevkinizi yansıtmak isteyeceğiniz alanlardan birisidir. İkinci el karavanları daha bakımlı hale getirmek, yeni karavana sizi yansıtan dokunuşlar yapmak için gerekli olan malzemeler, doğru kalitede boya, çizime uygun fırça ve bolca hayal gücüdür.

Bu yıl trend renkler ile karavanınıza modern bir görünüm kazandırabilirsiniz. Gri tonları, ekru, mercan rengi, pudra, eflatun, bej rengi tonları, mint, saks mavisi, pembe tonları trend renklerden sadece bazılarıdır. Doğru karışımlarla istediğiniz tonu yakalayarak kendi trend renginizi de oluşturmanız mümkündür.

Karavan içerisinde yapacağınız boya çalışmalarında soft renkler seçmeniz, karavanın küçük iç alanını ferahlatacaktır. Eğer bir desen çizmeyi ve boyamayı düşünüyorsanız göz yormayacak tasarımları tercih etmelisiniz. Aksi taktirde beklediğiniz değişikliği ve ferahlığı yansıtamayabilirsiniz.

Karavanının dışında ise renk ve tasarım konusunda özgür davranabilirsiniz. İstediğiniz tonun üzerine hayallerinizdeki çizimleri yapabilir, karavanınızın ismini başkalarınında öğrenmesini sağlayabilirsiniz.


bottom of page