top of page

Çekme karavan avantajları nelerdir?

Karavan - karavan, karavan, römork, yazlık römork olarak da bilinen bir araç, çeşitli sınıflardaki arabaların çekilmesi için otonom bir konuttur.


Hem küçük bir araba ile taşınabilen 2-4 kişilik küçük karavanlar hem de oldukça uzun olanlar vardır - 9 m uzunluğa kadar, içinde bir araba ile taşınması için 7 kişiye kadar yaşama olasılığı. zaten güçlü bir motora ihtiyaç var.


Çekme karavan avantajları nelerdir?
Çekme karavan avantajları nelerdir?

Hemen hemen her karavan standart olarak çift camlı pencerelere sahiptir, gazlı veya elektrikli ısıtma, mutfak ekipmanları (gazlı veya elektrikli ocak, buzdolabı, bulaşık makinesi) ve kuru bir dolap ile donatılmıştır - genel olarak, sıradan evinizde olan ve size izin veren her şey neredeyse tüm yıl boyunca içinde rahatça yaşamak için.


Bir karavanla seyahat ederken , medeniyetten uzaktasınız ve her zaman yanınızda -20°С ile +30°С arasında bir dış hava sıcaklığında rahatça yaşayabileceğiniz gerçek bir eviniz var.

Karavanın ana avantajı , herhangi bir dinlenme yerine vardığınızda, su, banyo, elektrik ve modern yaşamın diğer faydaları hakkında endişelenmeden, medeni koşullarda dinlenme ve yaşama fırsatına sahip olmanızdır.


Karavanlarının en iyi modellerini Karavanlar bölümümüzde göreceksiniz.bottom of page