top of page

Aktur Datça Camping

AKTUR DATÇA CAMPING, çam ormanı ve denizin buluştuğu dünyanın oksijen deposu cennet köşelerinden biridir. Geçtiğimiz yıllarda Türkiye’nin en güzel koyu unvanını alarak dünya ölçeğinde bir turizm birimi olduğunu ispatlamıştır.

Sırt sırta iki adet nefis koyumuzda ve tertemiz denizinde yüzme zevkinin yanı sıra, su sporları yapma imkanı da iki koydan ayrı ayrı zamanda esen rüzgarlar sayesinde daha elverişli olacaktır. Eşsiz güzelliğe sahip çam ormanları içerisinde, park edeceğiniz karavanınızda veya kuracağınız çadırınızda, çok rahat ve huzurlu konaklayabileceksiniz. Misafirlerimizin karavan ve çadırına elektrik hizmeti verildiği gibi, merkezi yerlerimizde sıcak, soğuk, duş, tuvalet, mutfak, bulaşık ve çamaşır yıkama imkanları verilmektedir.

Çadır - Karavan Kiralama Hizmetimiz Bulunmamaktadır.

Datça Aktur; Çiftlik ve Kurucabük adında iki birimden oluşmakta olup ikisi arasındaki mesafe 4 km.’dir. Aralarında sitenin çek çeki ile ücretsiz ulaşım sağlanmaktadır Kiralık villalar çiçek isimleri olarak adlandırılıp; Orkide, Yasemin, Nilüfer, Menekşe ve Çiğdem olarak beş tiptedir. Siteye ulaşım Marmaris’ten kara yoluyla Bodrum’dan deniz yoluyla sağlanmaktadır. Bodrum, Datça arasında karşılıklı feribot seferleri ve ayrıca (yazın) deniz otobüs çalışmaktadır. Evlerin çok yakınından Datça’ya minibüs kalkmaktadır. İstanbul, İzmir, Ankara ve Muğla’dan sabah akşam yolcu otobüsleri siteye yolcu getirip yolcu almaktadır. Site kapısında taksiler mevcuttur. Site çam ormanı içinde olup denizi her yıl mavi bayrak ( blue flag ) ödülü almaktadır.

Comments


bottom of page