top of page

Saklıgöl'de Karavan Kampı

Karavan ile kamp yapmak, en eski aile üyenizden ilk kez yürüyüş yapan küçük kampçılara kadar herkes içindir.

Planınız dinlenmek, keşfetmek veya yeniden bağlanmak olsun, Saklıgöl Marmaris kamp alanları sevdiklerinizle anılar oluşturmak için harika bir yerdir.

Pek çok insanın kamp yapmayı sevdiğine inandığımız nedenlerden sadece birkaçı:


Anı yapmak: Karavan ile kamp yapmak, ailenizin her bireyi için asla unutamayacak bir deneyim olacak.

Kamp alanınızın sunduğu her şeyi keşfetmek için harcanan bir günden kamp ateşi etrafında bir akşam kavurmaya kadar, bu anılar sonsuza dek sürecek.. Artı, yeni beceriler öğrenme ve yeni şeyler deneyimleme şansı hepimizin genç kalbinde her zaman büyük yer tutar!


Aile bağlantıları: Karavan kampı size ve ailenize yeniden bağlanmak ve birlikte vakit geçirmek için eşsiz bir fırsat sunar. Ateşin üzerinde yemek pişirmek, yıldızların altında hikayeler anlatmak ve yola birlikte çıkmak bağları güçlendirir ve herkesin sohbete katılma şansını verir.


Öğrenme fırsatları: İster ilk kez dışarıda yemek pişiriyor olun, ister aile yürüyüşü yapın, ister çocuklarınıza balık tutmayı öğretin, kamp gezisinde yeni beceriler ve maceralar yaşamanız için sonsuz fırsatlar var.


Fiziksel aktivite: Çadırı kurmak, aracı ambalajından çıkarmak veya ekipmanlarınızı Saklıgöl Marmaris'de düzenlemek aktif olmanın her halini yaşatır ve yürüyüş, yüzme gibi eğlenceli aktivitelerle hareket halinde kalabilirsiniz. Ayrıca, tam bir aktivite ve eğlence günü genellikle harika bir gece uykusuna yol açar!


Stresi azaltma: Amerikalılar bir ila on ölçeğinde, stres seviyelerini ortalama 4,9 olarak derecelendirir, bu da çoğumuzun günlük olarak en az ılımlı stres yaşadığı anlamına gelir. Hayat hızlıdır ve dikkat gerektiren şeylerle doludur, ancak kamp harika bir hayata uyanış sunar. Biraz temiz hava ve güneş ışığı almak ve aileniz ve arkadaşlarınızla etkinliklere katılmak şarj edilmiş ve yenilenmiş hissetmek için harika bir yoldur. Tüm kampçıların% 68'i kamp yapmanın günlük yaşamın stresinden kurtulmanın harika bir yolu olduğunu ve kampçıların neredeyse yarısının kampın stresin azaltılması ve aileleriyle daha fazla zaman geçirmeleri için "büyük bir etkisi" olduğunu söylüyor.Comments


bottom of page