top of page

YALIN AYAK CAMPİNG

Güncelleme tarihi: 22 Nis 2021


Olimpos, Antalya’ya 85,7 km. uzaklıkta, Caretta Caretta kaplumbağalarının yavrulama alanı olduğundan sit alanı olarak korunan bir cennet köşesi.

Berrak, masmavi ve buz gibi suyu, dağın eteklerindeki plajı ile Olimpos Plajı, cırcır böceklerinin sesiyle resmen insan ruhu arındırsın diye yaratılmış.

Yemyeşil ormanları, tatlı su kaynakları, tırmanma parkurları,huzur veren doğası ile şehir stresinden kurtulabileceğiniz bir kaçış noktası.

Yalınayak Olimpos bu müthiş doğanın içinde konaklayabileceğiniz, her türlü ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz tecrübesi ve güler yüzlü hizmetiyle yüzde yüz mutlu ayrılacağınız bir işletme.

Misafirlerimiz herşeyden önce dostlarımızdır. Dostlarımızın arasına sizleride bekliyoruz.

Tesisimizde ister bizim çadırımızda isterseniz kendi çadırınızda konaklayabilirsiniz.

Doğayla baş başa kalmak ve denize girmek dışında çevrede yapabileceğimiz bir çok aktivite bulunmaktadır.

Tüplü dalışla denizin derinliklerini keşfedebilir, tekne turlarıyla gizli koyları keşfedebilir, kaya tırmanışlarıyla zirveleri zorlayabilir, doğa yürüyüşleriyle muhteşem güzellikleri keşfedebilir, yoga ile ruhunuzu arındırabilir gece yazlık sinemamızda hoş vakit geçirebilirsiniz.

Tesis, 31 Mart-31 Ekim tarihleri arasında hizmet vermektedir.

Yalınayak Olimpos bünyesinde restoran bulunmaktadır. Tesis, her yaştan çocuk misafir kabul etmektedir. 0-7 yaş arası ücretsizdir. Tesisin müthiş bir bahçesi, bahçe içinde oturma alanları ve salıncaklar bulunmaktadır. 24 saat resepsiyon hizmeti mevcuttur.

Sizlere her konuda yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

https://kampbros.com/kamp-alanlari/antalya-kamp-yerleri/yalin-ayak-glamping-camping/Comments


bottom of page