top of page

Türkiye'de Karavanla Gezilecek Yerler


Türkiye'de Karavanla Gezilecek Yerler
Türkiye'de Karavanla Gezilecek Yerler

Türkiye, karavanınızı park edebileceğiniz veya kamp yapabileceğiniz güzel ve çekici yerler sunuyor. Karavanla seyahat etmek, çoğu insan için özgürlük anlamına geliyor. Karavanınızla bağlı olmadan en keşfedilmemiş ve dokunulmamış yerlere seyahat edebilirsiniz. Türkiye, serbest ruhları besleyen sayısız tarihi, kültürel ve doğal harikaları keşfedebileceğiniz resim gibi yerler sunuyor! Karavanınızın özgürlüğünü yaşarken Türkiye'nin güzelliklerini, pınarlarını, plajlarını, antik kentlerini ve çok daha fazlasını görmeye hazır olun, dahil olmak üzere park edebileceğiniz en iyi karavan noktaları.


Balıkesir, Kazdağları;

Dünyanın en doğal ve oksijen bakımından zengin yerlerinden biri olan Kazdağları'ndaki karavan kamp alanlarında doğa, macera, ebedi ormanlar, mitolojik hikayeler ve efsanelerle dolu bir tatil geçirin.


Bolu, Yedigöller;

Eşsiz doğal güzelliğiyle Yedigöller, kendinizi bir masalda gibi hissedebileceğiniz büyüleyici bir kamp yeri. Yedigöller'de doğaya ait olan tüm renkleri bu karavan kamp alanında göreceksiniz. Yedigöller'de her mevsim kamp yapabilirsiniz. Bu yer ayrıca uzun yürüyüşler planlayanlar için de ideal bir konum.


Antalya, Kaş;

Sabah uyandığınızda sizi bekleyen güzel deniz manzarasının tadını çıkarın. Bu büyüleyici turistik beldede denize yakın kamp alanları bol miktarda bulunuyor. Denize birkaç adım uzaklıkta, antik kentlerin güzelliğini, yöresel lezzetleri ve Türkiye'nin bakir koylarını keşfedin.


Nevşehir, Kapadokya;

Kapadokya'daki bu güzel kamp yerinde bölgenin tarihi güzelliklerini, şarap mahzenlerini, eşsiz gün batımını ve sabahın erken saatlerinde gökyüzünü renklendiren balonların kalkışını keşfedin.


Muğla, Akyaka;

Muğla'nın Akyaka ilçesindeki bu Karavan kamp yeri ilkbahar ve yaz aylarında en sevilen yerlerden biri. Kamp alanının yeşillerle ve mavinin birleştiği eşsiz manzaralarına göz atın. Ayrıca çam ağaçları arasında uzun yürüyüşlere çıkabilir ve plaja gidebilirsiniz.


Karabük, Yenice Ormanı;

Macera sever bir doğaseverseniz, Yenice Ormanı'ndaki karavan kamp alanlarında harika bir yürüyüş parkuru sizi bekliyor. Doğal yapısı nedeniyle Yenice, dağ tırmanışı, kaya tırmanışı ve rafting gibi her türlü doğa sporuna uygundur. Ayrıca doğal güzellikler arasında sessiz ve huzurlu bir yürüyüş veya bisiklet turu bulabilirsiniz.


Artvin, Borçka Karagöl;

Artvin'deki Borçka'da yeşilin tonlarında kaynaşma fırsatını kaçırmayın. Doğa severler için mükemmel bir karavan yeri! Karagöl'de tekne kiralamayı unutmayın. Yürüyüş yapın ve etrafınızdaki güzel manzaraları hayranlıkla izleyin. Fotoğraf makinenizi getirmeyi unutmayın!


Afyon, Frig Vadisi;

Bu bölgenin geniş coğrafyası, 3000 yıl önce Frigyalılar tarafından kurulmuş evler, kaleler ve anıtlarla kesilmiştir.


Comments


bottom of page