SOĞUTUCUNUN DAHİ İYİ SOĞUTMASI İÇİN ÖNERİLER


1. Mümkünse soğutucunuzu önceden soğutun. Bu, erişiminiz varsa, gece boyunca açık bir dondurucuda saklamak anlamına gelebilir. Değilse, gece boyunca içine birkaç buz torbası koyun. Sıkıca kapatın. Sonra ertesi gün kullanmaya gittiğinizde soğutucunun içi çoktan soğumuş oluyor.

2. Soğutucu paketlemede dikkat edilmesi gereken en önemli şey : SOĞUK HAVA EVYELERİ! Bu, en uzun süre soğuk tutmak istediğiniz şeylerin önce girdiği anlamına gelir. Tipik bir kamp gezisi için bu, gezinin ilerleyen zamanlarına kadar kullanmayacağınız donmuş katı şeyler anlamına gelir – donmuş et, sebzeler, tatlılar ve bunun gibi şeyler. En altta gidiyor.

3. Maksimum soğukluk için alt kısımdaki bu öğelerin arasına donmuş su şişelerini serpiştirin. Soğuğu tutacaklar ve alanı dolduracaklar. Soğutucu dolu soğuk malzeme daha iyi soğuk kalır, kısmen doldurulmuş bir soğutucunun her açıldığında sıcak havayı içine alacak alana göre çok daha fazla açıklık sayesinde. Dondurulmuş su şişelerinin bir diğer avantajı da çözüldükten sonra içebilmenizdir.