top of page

Metropol Local Herbalist


Türkiye'ye özgü bir çok geleneksel motifin ve tatların yer aldığı harika bir mağaza olan Metropol Local Herbalist Marmaris'te hizmet vermeye başladı. Mağaza içerisinde yer alan hediyelikler, oyuncaklar ve Türkiye'ye özgü #lokum tatlarıyla sevdiklerine özel #hediye arayanların ya da kendilerine jest yapmak isteyenlerin mutlaka gidip keşfetmesi gereken bir yer olarak karşımıza çıkıyor.


Yerli ve yabancı turistlerin aradığı tüm ürünlerin yer aldığı Metropol Local Herbalist ürünlere hakim ekibiyle de fark yaratıyor. Hediye olarak ne alabileceğiniz konusunda daha mağazadan içeriye adım atar atmaz bir çok fikri sunmakla kalmıyor ürünlerin kalitesiyle de adından oldukça söz ettirecek gibi duruyor.


Yolunuz Marmaris'e düşerse mutlaka uğramanız gereken yerlerin başında yer alıyor. Metropol Local Herbalist mağazasına mutlaka gezi planınızda yer açmanız gerektiğini bir kez daha belirtmek isteriz. Keyifli ve detaylı alışveriş için Siteler, Cumhuriyet Blv. No:35 Marmaris/Muğla adresinde Metropol Local Herbalist sizleri bekliyor.

Comentários


bottom of page