top of page

KARDA AÇIK HAVA YÜRÜYÜŞÜ


Sıcaklık düştükçe, insanlar içeride kalmaya eğilimlidir. Bazen kışı umursamadıkları içindir. Ancak çoğu zaman, bunun nedeni sıfırın altındaki sıcaklıklarda rahat kalmak için doğru donanıma sahip olmamalarıdır. Şanslısın! Bu kış yürüyüş ipuçlarını takip etmek, her türlü kış havasında patikada harika bir öğleden sonra geçirmenizi sağlayacaktır.

  1. Merinos yünü. Bu kumaşı yenmek zor. Parayı bazı iyi temel katmanlara harcayın ve pişman olmayacaksınız. Check out 33 Eksi.

  2. Yüzünü düzgün kapat. Bu sizi sıfırın altındaki sıcaklıklarda yapar veya kırar. Özellikle rüzgarlıysa, kesinlikle çıplak tene maruz kalamazsınız. İşte kontrol etmek için harika bir yün .

  3. El ısıtıcıları yardımcı olur. Çok soğuksa, gerçekten ısı üreten bir şeye sahip olmak gerçekten güzel! Güzel bir el ısıtıcısı al.

  4. İyi bir radar uygulaması kullanın. Özellikle kışın ne tür bir havanın geldiğini bilmeniz gerekir. Şu anki favorimiz Storm.

  5. Tüm iz koşullarına hazır olun. Kış parkurları haftadan haftaya büyük ölçüde değişebilir. Arabada bir çift kışlık krampon ve kar ayakkabısı bulundurmak, yolda karşılaşacağınız her şeye hazırlıklı olacaktır.

  6. Su ve kibrit getirin. Susuz kalırsanız daha hızlı üşürsünüz ve küçük bir ateş yakmak kışın çok eğlencelidir.

  7. Son fakat en az değil, burger ve bira! Sıfırın altındaki sıcaklıklarda birkaç mil yürüdükten sonra bir burger ve biradan daha iyi bir şey olamaz. Eşim ve ben yeni yürüyüşleri denemek için sık sık 30-45 dakika sürüyoruz, bu da yeni bira fabrikaları anlamına geliyor. Yeni maceralarla dolu bir gün geçirmenizi sağlar.

Comments


bottom of page