Karavan Çamaşır Makineleri - Eksiksiz Kılavuz


Karavanınız için portatif bir çamaşır makinesi satın aldıktan sonra asla arkanıza bakmayacaksınız. Çamaşır makinelerini çalıştırmak için altın aramanız veya eve geldiğinizde dağlar kadar çamaşır yıkamanız gereken günler geride kaldı. Nerede kalacağınız konusunda daha fazla esnekliğe sahip olacak ve daha hafif paketler yapabileceksiniz.

Karavanlar ve Karavanlar için Çamaşır Makineleri hakkında bilmeniz gereken her şey

1. Alan Kısıtlamaları ve Depolama Seçenekleri

RV'nize kalıcı olarak bir çamaşır makinesi kuracak alanınız yoksa, duşunuzda, masanızın altında veya hatta arabanızın arkasında saklamanız ve ardından bir kez dışarıya (örtü altına) yerleştirmeniz için hala yeterince hafiftirler. hedefinize varırsınız. İçeride boş alana sahipseniz, doğru ölçümler yapın ve bir üstten yüklemeli makinenin üzerinde boş alana ihtiyaç duyacağını unutmayın, bu sırada bir ön yükleyici bir tezgahın veya tezgahın altına takılabilir (mevcut yükseklik ve ön açıklığa bağlı olarak).


2. Çamaşır Makinesinin Kurulumu

Portatif çamaşır makinenizi kurmak inanılmaz derecede kolay bir işlemdir. Çamaşır makinesini RV'nizin içinde kalıcı olarak veya dışarıda, yerden tasarruf sağlayan taşınabilir bir seçenek olarak sadece 2 basit adımda kurabilirsiniz:

Adım 1. Çamaşır makinesi bir su kaynağına bağlanmalıdır - genellikle bir karavanın musluğu veya lavabo.

Adım 2. Çamaşır makinesini 3 uçlu bir elektrik prizine takmanız ve çamaşırlarınızla doldurmanız yeterlidir.

3. Portatif Çamaşır Makineleri Nasıl Kullanılır

Adım 1. Yıkayıcınız kalıcı olarak kurulmamışsa, bir seferde az miktarda giysi yıkayarak, yıkayıcıyı doldurmak ve boşaltmak için lavabonuzu kullanın. Kesin talimatlar makineden makineye değişiklik gösterdiğinden, yıkayıcıyı doldurmadan önce kullanım kılavuzunuzu okuduğunuzdan emin olun.

Adım 2. Kirli suyu boşaltın. Otomatik yıkayıcılar bunu sizin için yapacak, sadece boşaltma başlığını lavaboya yerleştirdiğinizden emin olmanız (kalıcı olarak kurulmamışsa) ve yıkayıcı kalıcı olarak kurulmamışsa tüm kirli suyun boşalmasına izin vermeniz yeterlidir. Hangi nozulu kullanacağınızdan emin değilseniz, kullanım kılavuzunuza bakın.