top of page

KAMPI KOLAYLAŞTIRACAK 4 NESNE


Genellikle günlük hayattan uzaklaşmak için kampa gidiyoruz, bu da bize yardımcı olması gereken ama sonunda stresimizi artıran nesnelerle dolu, sonuçta tatili biraz daha konforlu hale getirmekte yanlış bir şey yok. Taşınabilir pil bize yardımcı olabilir ; şimdi her türlüsü var: çok küçük ama sınırlı şarj kapasitesine sahip, daha hacimli ama harika performansa, tasarıma sahip, az ya da çok pahalı. Sadece ihtiyaçlarınıza en uygun olanı seçin, çünkü birkaç günlüğüne onsuz yapmaya karar vermiş olsak bile, muhtemelen şarj edilmiş bir cep telefonuna ihtiyacınız olabilir.


Yürüyerek veya spor yaparak geçen bir günün ardından güzel bir duştan daha iyi bir şey yoktur! Bununla birlikte, herkes donanımlı bir kamp alanına gitmeye karar vermez ve bu insanlar için konforlu portatif duşlar vardır. Hatta bazıları suyu ısıtmak için bir güneş pili ile donatılmıştır. Sifonu yerleştirecek bir ağaç veya yapı bulun ve su üzerimizden akarken doğayla iç içe rahatlayın.


Eski zamanlardan beri ateşsiz yapamayız. Neyse ki, ışıltıyı elde etmek için saatlerce taş vurmak zorunda değiliz: mükemmel ve rahat kamp çakmakları varher türden: Birinci Dünya Savaşı sırasında Fransız askerleri tarafından patenti alınmış gazsız ve görünmez alevli, güneş ışığıyla çalışan ve kuvvetli rüzgarlarda bile sönmeyen bir tane var. Açık alevlerin tutuşmasına ilişkin yasaklar.

bottom of page