top of page

Kamp Barbeküsü Nasıl Seçilir?


Kamp barbeküsü, tüm kampçıların sahip olduğu bir aksesuardır , herkesin kendi tercihleri ​​​​vardır ve bu yazımızda size kendi bakış açımızı vermeye çalışıyoruz.

Bu barbekünün özelliklerini aşağıdaki listede listeleyeceğiz.

Şimdi bir an için kamp barbeküsünü seçmemizi sağlayan kilit noktaların neler olduğunu analiz etmek istiyoruz .

Tüm #kamp alanlarında kömürlü #barbekülere izin verilmediği için sadece gazlı barbekülerden bahsedeceğiz .


KAMP BARBEKÜSÜ: ULAŞIM

Kamp barbeküsü seçerken ilk kısıtlama, nakliye sırasında işgal edilen alandır . Bu, onu kaç kez taşıdığınız ve onu taşımak için arabanızda veya karavanınızda sahip olduğunuz boş alanla yakından ilgilidir. Bildiğiniz gibi, alan asla yetmez ve bazen çok hantal bir barbekü bu aktiviteyi sıkıcı hale getirebilir ve “Barbeküyü nereye koyacağımı bilmediğim için evde bırakıyorum!” diye düşündürebilir.

Kısacası, barbekünün kapladığı alan ve ağırlığın farkında olun, bu ancak sahip olduğunuz alana göre sizin tarafınızdan değerlendirilebilir.

KAMP BARBEKÜSÜNÜ BİRLEŞTİRİN

Ortalama olarak, herhangi bir kamp barbeküsünün montajı için gereken süre önemsizdir , ancak bazı modellerin barbekünün üstüne monte edilmesi gereken ayaklarla donatılmış ve diğerlerinde olmayan modeller olduğunu bilin. Minimum konfor istiyorsanız, yanınızda ayaksız mangal için bir yan sehpa getirmelisiniz. Bu, yanınıza almanız gereken başka bir öğeyle sonuçlanır ve bu da artan ağırlık ve alan sağlar.

KAMP BARBEKÜSÜ: TEMİZLİK

En önemli not kamp mangalının temizliği ile ilgili, en kötü durumda ızgarayı, kapağı ve yağ toplama tabanını yıkamanız gerekiyor, bu da 10 kg'lık bir ağırlığın bile lavabolara taşınmasına dönüşüyor... açının arkasında değil oldukça çaba olabilir. Açıkçası, birkaç çocuğu olan aileler için büyük bir ızgaraya sahip olmak çok önemlidir, ancak bu çok fazla kilo anlamına gelir , kısacası bu konuda çok dikkatli olun.

GEZİCİ KAMP BARBEKÜSÜ

Kamp barbeküsü karavanınız gibi olmalı ... gezici veya kalıcı .

Çok seyahat ediyorsanız, kamp mangalının montajı hızlı, hafif ve hızlı yıkama için kullanışlı ve ailenizi beslemeye uygun bir ızgaraya sahip olmalıdır . Öte yandan, yılda üç kez karavan kullanıyorsanız, yukarıda belirtilen tüm artıları ve eksileri ile boyut açısından daha önemli bir çözümü tercih edebilirsiniz.


bottom of page