top of page

KAMP ALANINDA EKONOMİK İLETİŞİM


Kamp yaparken, evimizde hafife aldığımız her şeyi unutmak kolaydır. Bir not kadar basit bir şey veya hızlı bir mesajla iletişim kurmanın yolu kamp yerinizde zor olabilir.

Aynı şey, patika yürüyüşüne veya geocaching'e gidiyorsanız da söylenebilir. Patikada yola çıkıyorsanız, diğer kampçılara nereye gittiğinizi ve ne zaman dönmeyi planladığınızı bildirmek her zaman önemlidir. Ayrıca yoldayken de iletişim kurmanın bir yolunu bulmalısın. Bu kamp tüyosunda, reçeteli bir şişeye kağıt notlar alarak iletişimde kalmanın kolay bir yolunu paylaşıyoruz. Yolda veya kamp alanında hızlı bir mesaj bırakmanın harika bir yolu.

NEYE İHTİYACINIZ OLACAK

Boş Reçete Şişesi Bir çift kısa kurşun kalem (golf kalemi) 30 yapraklık adres etiketi Push Pins

NASIL ÇALIŞIR

Reçeteli bir şişedeki notlar, patika yürüyüşü veya yer önbellekleme sırasında kampçı arkadaşlarınıza mesaj bırakmanın harika yollarıdır.

30 sayfalık adres etiketlerini kullanarak, sütunları her biri 10 etiketten oluşan 3 şerit halinde kesin. Nazikçe yuvarlayın ve birkaç golf kalemi ile reçeteli şişenin içine yerleştirin. Bir ağaca veya bir park ofisine mesaj bırakmak istemeniz durumunda bazı itme pimleri ekleyin.

İster kamp yapmak, ister yürüyüş yapmak veya sırt çantasıyla gezmek olsun, vahşi doğada olmanın bir kısmı, ortaya çıkabilecek durumlara yeterince hazırlıklı olmaktır. Vahşi doğada yapışkan bir adres etiketinin ve kurşun kalemin işe yarayacağını düşünmeyebilirsiniz, ancak geldiğinde işe yaradığı birçok durum vardır. Şişedeki bu DIY notu, bir yapıya yapıştırılabilen veya sabitlenebilen hafif, su geçirmez ve basit bir not defteri yapmanın çok kolay bir yoludur.

Comments


bottom of page