top of page

İLK KARAVAN TATİLİ İÇİN DİPNOTLAR


Karavan, günlük rutinden kaçmaktan zevk alan aileler, çiftler ve arkadaş grupları için vazgeçilmez arasında yerini aldı.

İlk kez Karavan deneyimi yaşayacaksanız dikkat etmeniz gereken noktaları sizin için derledik.


1. NEREYE GİTMEK İSTERSİNİZ ?

EVİN DIŞINDA NE KADAR KALABİLİRSİNİZ?

Daha maceraperest olanlar için, aşırı ve aerodinamik bir estetiğe sahip son teknoloji bir karavan, seyahat programınızdaki tüm ilgi çekici yerlere hızlı bir şekilde gitmenizi sağlayacaktır.

Rahatlama ve konfora adanmış bir tatil için, oturma odanızdaymışsınız gibi geniş bir alana sahip iyi ve geniş bir çatı katı olan karavan gerekli olacakır.

Su kaynaklarına yakın olmanız kamp alanından uzaklaşmanıza gerek kalmadan tankerleri doldurmanıza yardımcı olur.

Kompakt ve yönetilebilir bir araç, daha dar veya tarihi merkezlerde kültürel ve sanatsal hafta sonlarınız için size kesinlikle yardımcı olacaktır.


2. KOLAYLIK VE KONFOR


Yolcu bölmesinin durumu hafife alınmamalıdır.

Rahat koltuklarda seyahat etmeyi ve yumuşak bir yatakta uyumayı kim sevmez?

İlk önce dört tekerlekli evinizin boyutlarını, ayrıca mürettebatınızın bir parçası olmak isteyen arkadaş veya akraba sayısına göre kontrol edin!

En az 4 yatak, diğer misafirlerin önüne geçmeden herkese kendi yaşam alanlarını garanti altına almak için en iyi çözümdür.

En az iki brülörlü bir ocak, evde yemek pişirmenin tadını çıkarmanıza olanak tanır.

Kış gezileri seviyorsanız, verimli bir merkezi ısıtma sistemi ve bir kazan, mükemmel şekilde kapatılmış bir banyoyla birlikte güzel bir canlandırıcı sıcak duştan vazgeçmenize gerek kalmaz. Aynı amaçla, çift beyaz su deposu işleri sizin için kolaylaştırır.

Optimum iç sıcaklığı sağlamak için kamp aracınızın uygun ısı yalıtımı ile donatılmış olması da tavsiye edilir.

İyi bir buzdolabı sistemi, boğucu öğleden sonralarınızı güzel buz gibi bir içecek ile serinletmeyi sağlayacaktır.3. ÜCRETSİZ KAMP


Karavan ve macera severler için donatılmış alanlarda rezervasyon yapmak ve kalmak her zaman kolay değildir.

Gerçek bir seyahat evindeyken neden kendinizi bir elektrik kablosuna veya her zaman açık olan bir musluğa bağlayasınız?

Açık hava tatillerini gerçek sevenler, aslında sıcak yemek, buz gibi bir içecek, tazeleyici bir duştan vazgeçmeden, doğayla iç içe ücretsiz park etmeyi tercih ediyor ... bu nedenle karavan tanklarının kapasitesini değerlendirin.


4. AKSESUARLAR


İster uzun sürüşlere meraklı olun, ister öğleden sonraları rahatlatıcı bir akşam geçirin, önemli değil… Önemli olan, karavanın kolayca katlanabilen bir tente ile donatılmış olmasıdır.

Şezlong, masa, şemsiye, barbekü ve çeşitli aksesuarları koyabileceğiniz büyük bir dış dolap, şehir dışı seyahatinizi kolaylaştırmak için ekstra bir müttefiktir.

Comments


bottom of page