top of page

Garaj dolabı ve çift kat

Garaj dolabının ilginç bir konuyu temsil ettiğini söyleyebilirim , bugün genellikle çeşitli düzen ve düzenlerde mevcuttur. Kuşkusuz , hem dış mekan masası, sandalyeler veya şezlonglar, bir stepne (bağlanması için bir sistem taktırarak), şilteler ve plaj için aksesuarlar, botlar ve diğer kayak ekipmanları (ayrıca kurutulacak). İsim, bisiklet, scooter ve hatta bir scooter koymayı öneriyor.


Garaj dolabı ve çift kat
Garaj dolabı ve çift kat

Önemli olan maksimum ağırlığa saygı duymaktır.hem taşıyıcı yapının çok fazla gerilmesini önlemek hem de kampçının sürülebilirlik sorunlarını önlemek için garajda taşınabilir. Aslında, garaj arka aksın ötesinde olduğundan, aşırı ağırlık ön aks üzerindeki desteği çok fazla hafifletme eğiliminde olacaktır (pratikte yükseltecektir), bu da yönlülüğü ve tutuşu etkileyecektir. Üretici tarafından beyan edilen limitler dahilinde kalınması bu zorlukların önüne geçecektir. Doğal olarak, tam yüklü durumdaki maksimum ağırlık limiti her zaman dikkate alınmalıdır .


Çoğu zaman, garajın ısıtılması durumunda (genellikle en az bir kanal çıkışı vardır) ve yaşam ünitesiyle bir kapı aracılığıyla iletişim kurulursa (bu her zaman mevcut değildir, ancak yine de yapılabilir), köpek için kullanılır . köpek kulübesi Fido veya Felix. Eğer öyleyse, sıcaklığa dikkat edin, kürk bebeğin ini için çok yüksek olabilir.


Bazı karavanlar çift katlıdır . Kullanışlıdır , çünkü kabinin yalıtımını iyileştirir , çünkü genellikle tankları ve teknik bölmeleri korumalı ve bazen ısıtılmış bir ortamda içerir, bu nedenle donmaya karşı korumalıdır, çünkü malzemenin alçak bir konumda ve iki aks arasında istiflenmesine izin verir . aracın ağırlık merkezinin merkezde ve alçakta tutulmasına katkıda bulunur. Birisi size kışın kullanım için çift katın gerekli olduğunu söyleyecektir: bu doğru değil, kullanışlı ve yalıtımı iyileştiriyor ama şart değil.

Comments


bottom of page