top of page

CAMPERVAN TURKEY ARACILIĞI İLE BABANIZA HAYALLERİNİ HEDİYE EDİN


Karavan babaların hayat telaşesi içerisinde gerçekleşmeyen hayallerin arasında yer almaktadır.

Ailesinin ekonomik ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabilmek için çok çalışır ve kendi ihtiyaçlarından, hayallerinden vazgeçmektedirler.

Babalık fedakarlığın sözlük anlamı olmasa bile hayattaki anlamıdır.

Karavan içerisinde ailesi ile birlikte seyahat etmek bir çok babanın hayalidir. Ailesiyle yeni anılar kazanmak, tatil yapmak, yeni yerler keşfetmek ve doğa içerisinde mangal yapmak.

Emeklilik hayali kuran babaların içlerinde yaşattığı gizli tutkuları olan "bir gün karavan karavanım olursa" hayalini Campervan Turkey ayrıcalığı ile babanız için siz gerçekleştirebilirsiniz.

Babalar gününe özel indirimiyle bu babalar gününde babanızı hayallerinin tatiline çıkarabilirsiniz.

Campervan Turkey'in profosyonel kamp araçları rotasını babanızın belirlemesi için hazır beklemektedir. Karavan kiralamada uzmanlaşan ve her zaman destek sağlayan ekibiyle ilk kez karavan deneyimi yaşayacak babanızın işini kolaylaştırabilirsiniz.

Campervan Turkey karavanı ihtiyacınız olan donanımla beraber kiralamaktadır. Babanızın ihtiyaç duyacağını düşündüğünüz donanımlara da uygun alan sunmaktadır.

Bu babalar günü babanıza biriken teşekkürünüzü ve bitmeyecek minnettarlığınızı Campervan Turkey aracılığı ile gösterebilirsiniz.Comments


bottom of page