top of page

BALAYI KARAVANLA ÖZGÜRLEŞİYOR


Düğün sezonu pandemi nedeniyle geçte olsa başladı ve sosyal mesafeli düğünler yoğun bir şekilde yapılıyor. Açık alanda yapılan düğünler zorunluluğun getirisiyle daha da popüler olmaya başladı. Kır düğünü, kumsal düğünü ve sokak düğünleri kişilerin tercihine göre planlamaktadır. Düğünlerin durumu böyleyken çiftlerin balayı tercihlerinin de değişmeye başladığı gözlenmektedir.

Yeni evli çiftler balayı için karavan tercih ederek balayını özgürleştirmeyi seçmektedirler. Balayı algısı bir konaklama merkezi üzerine inşa edilmişken şimdi yolda geçmektedir. Çiftler sürekli farklı şehirleri gezme imkanı buldukları karavanı pandemi süreci nedeniyle de özel olarak tercih etmektedirler. Karavanla sosyal mesafeyi korumak hem çok kolay konaklama da bir o kadar keyiflidir.

Karavanla balayı yapmak isteyenler için;

Keşfedilmek istenilen lokasyonların önceden belirlenmesi gerekmektedir. Seyahat esnasında farklı lokasyonlarda tercih edilebilir ama kesinlik kazanılan lokasyonlar güvenli bir seyahat izlenimi oluşturacaktır.

Karavanda yenecek yemekler için romantik detayları yola çıkmadan önce edinin. Mumlar, gül yaprakları otel konaklaması gibi bir ambiyansa sahip olmanızı sağlayacaktır.

Yemekle çok zaman geçirmemek için paketli ya da pratik menüler hazırlayın.

Gidilen lokasyonlara özel, anılarınızı hatırlatacak hediyelikler almayı unutmayın.

Karavanla balayı seyahatiniz tatil anlayışınızı değiştireceği ve tekrarlanma isteği uyandıracağı için bir harita edinin ve beraber gittiğiniz yerleri neşeli sticker ile işaretleyin. Bu sizin gelecekteki seyahat planlarınızı belirleyecektir.

Balayını uzatmak otel konaklamasına göre oldukça kolaydır. Oda rezervasyon uygunluğu gibi sizi strese sokacak ayrıntılarla uğraşmadan balayınızın keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

Comments


bottom of page