top of page

Yemek Planlaması Yapın

Yolda geçen uzun bir günün ardından saat 20:00'de boş bir soğutucunun önüne geçip bir şey bulamamak pek sevindirici olmaz. Mideniz bomboş kaldığında veya üç akşam peynir ekmek ve kuru kurabiye yemeyi önlemek için, yola çıkmadan önce biraz hazırlık yapın. Kaç öğüne ihtiyacınız olduğunu belirleyin ve ne yemek isteyeceğinize karar verin. Sahip olacağınız yiyecek saklama alanını, büyük olasılıkla bir mini buzdolabı veya soğutucu olarak düşünmeyi ve kırmızı biber, kavrulmuş sebzeli şiş veya doldurulmuş fırında patates gibi ateşte hazırlaması kolay yiyecekler seçmeyi unutmayın.


Her gün tam olarak ne yiyeceğinizi planlamanıza elbette gerek yok, ancak her şeyin sizi karavanda hazır beklemesi, yatağa aç girmemenizi sağlar ve birkaç temel kahvaltı malzemesi stoklamak, maceralı bir güne odaklanarak uyanmanızı sağlar.


Seyahatinizin başında yemek planınız ve malzeme listenizle markete gidin. Yolculuğunuz boyunca dükkanlar olabilir, ancak milli parkları veya tenha plajları keşfediyorsanız, yolculuğunuza başlamadan önce herhangi bir önemli malzemeyi kaçırmadığınızdan emin olmak isteyeceksiniz.


Commenti


bottom of page