top of page

VERANDA


Kamp yapmanın en güzel yanlarından biri açık havanın tadını çıkarmaktır: Bir ofiste, arabada veya evde saatlerce kapalı kaldıktan sonra, doğanın ortasında dinlenmeyi hayal ederek tam da aradığımız şey budur. bizimle aynı fikirde ve yağmurlu ve soğukta oturma odamıza bir tekerlek teli takmaya karar veriyor;

kamp verandaları.


Çoğu insan kendilerini sadece kampçılara ve karavanlara adadıklarını düşünür, ancak büyük çadırlar için de uygun olan mükemmel modeller olduğu için durum böyle değil. Nasıl bir kamp deneyimi yaşamak isterseniz isteyin, sizin için bir veranda var!


Hangi türe ihtiyacımız var?


Önce verandamızdan ne istediğimizi anlamaya çalışmalıyız: Bu, bizi güneşten veya hafif yağmurdan korumak için altına yemek masası koyacağımız bir örtü olmalı ya da biraz daha aşırı ve aşırı hava koşullarına dayanabilecek bir şeye ihtiyacımız var. Ayrıca bize fazladan bir alan sunuyor?İlk durumda, çeşitli özelleştirmeler arasında çıldırmak zorunda değiliz: sözde "gölge levhaları" seçebilir ve ihtiyaçlarımıza en uygun olanı, en uygun olanı seçebiliriz. kampçı / karavan veya çadırın yanına yerleştirilecek boyutta.

Gerçek verandalar


Daha sağlam ve verimli kapaklardan bahsetmek yerine, kendimizi tamamen teknik bir bakış açısıyla benzer ürünlerle uğraşırken buluyoruz, ancak kullanılan malzemeler, boyutlar ve aksesuarlar birbirinden farklı. Ek olarak çok iyi yalıtılmış, ayrıca bazı ekstralar da var: örneğin sivrisinek yan saclarda fileler ve karartma perdeleri, yere serilecek rulo paspaslar ve yapıyı düzenli bir şekilde depolamak için kasalar (ayrıca yerden tasarruf sağlar) tatilimiz bittiğinde.

Comments


bottom of page