top of page

Karavanda Romantizm, Alternatif Sevgililer Günü Hediyesi

Romantizm şu anda gündeminizin zirvesinde olmayabilir; #Noel ve Yeni Yıl'ın etkilerini öğrenmek listenizde daha yüksek olabilir! Ancak yeni yılla birlikte yeni planlar, yeni tatiller ve planlanacak yeni tatiller geliyor. #Sevgililer Günü aslında çok yakın ve sizi "hayır, benzin istasyonunda bıraktıkları tek çiçek bu değildi"den kurtarmak için buradayız! Bir #karavanda harika bir küçük mola vererek romantik bir Sevgililer Günü partisi düzenlemeyi hiç düşündünüz mü?Bir karavanda romantizmi yanınıza alabilirsiniz!

Tipik Sevgililer Günü hediyeniz değil

Cesur iç çamaşırları unutun; Dürüst olmak gerekirse, bu genellikle pratik değildir ve bir mağaza fişini tercih ederdik! Tatsız şekerlemeleri, büyük boy oyuncak ayıları, komik boksörleri ve tıraş sonrası kutularını unutun. Bir akşam yemeği randevusunu bile unutabilirsiniz - romantik bir karavan gezisi bu Şubat'ta yapabileceğiniz en özel şeylerden biri.


Hangi kampçı en romantik olacak?

Ülke genelinde farklı lokasyonlardan tatilinize uygun her türlü karavanı seçebilirsiniz. Ateşin romantizmini seviyor musun? Odun sobası olan bir karavan rezervasyonu yapın. Bütün gün yatakta kalmayı mı planlıyorsun? Romantik Kleopatra gibi sabit yataklı bir minibüs idealdir. Kaya tırmanışı, yürüyüş ve kano yapmayı seviyor musunuz? Bir macera minibüsü seçin.

Comments


bottom of page