top of page

KARAVANDA HORTUM VE DEPOLAMA TEKERLİĞİ KULLANIMIKaravan tatilinde hortum bir çok alanda işinizi kolaylaştıracak bir üründür. Karavan dış temizliğinden, karavan mutfağında yıkanmayacak büyüklükteki ürünlerin temizlenmesinde, karavan dışında kullanılan malzemelerin yıkanmasında oldukça etkili faydaları vardır. Hortumun karavan içerisinde saklanması yapısı nedeniyle zor olabilir. Bu nedenle yassı hortumlar ve bu hortumların düzenli kalmasını ve kapladığı alanı azaltacak hortum depolama tekerleği kullanımı sizi hortumun korunması ve saklanması konusunda rahatlatacak bir üründür.

Yassı hortum yuvarlak hortuma göre daha dayanıklı malzemeden üretilmiştir. Su kaynağına takılması ve çıkarılması oldukça pratiktir. Hortum kullanılmadığı zamanlar depolama tekerleği içerisine konulduktan sonra önceden belirlenmiş doğru alana sabitlenmesi gerekmektedir.

Hortum depolama tekerleği ise hem yuvarlak hem de yassı hortumlar için uygundur. Yuvarlak hortum sert yapısı nedeniyle tekerleğin içinde gevşeyerek açılabilir veya hortumda çatlama olabilir. Fazladan bir hortum masrafı ile karşılaşmak istemiyorsanız ilk hortumu yassı olarak seçmeniz faydalı olacaktır.

Hortum depolama tekerleği hem sararken hem de çözerken su kaynağına monte edilen kısmının öncelikle takılması gereken bir alanı vardır. Böylece kullanım kolaylığı ve koruma sağlamaktadır.

Hortum ve hortum depolama tekerleği sadece karavanınızda değil ev ve bahçenizde de kullanmaya devam edeceğiniz bir ürün olarak oldukça işlevseldir.

コメント


bottom of page