top of page

KARAVANA KONULDUĞUNDA KAFA RAHATLATACAK ÜRÜNLER


Karavana içerisine temel ihtiyaçların konulması konusunda tüm karavancılar hemfikirdir. Fakat öyle ürünler vardır ki konulduğunda karavancıların kafasını rahatladır. Campervan Türkiye olarak bu malzemeleri sizin için derledik.

  • Çamaşır kurutma sorunu için portatif ip;

Eğer bir kamp alanında kamp yapacaksanız kıyafetleri kurutmak sorun olabilir. Diğer kampçıları rahatsız etmeyecek şekilde bir alana kıyafetlerinizi asmanız uygun olacaktır. Bu konuda da portatif kurutucu ipler yardımcınız olacaktır.

Kapı çerçevelerinin üzerine, içeride herhangi bir müsait alana, gözlerden uzak bir yere rahatlıkla tutturabilirsiniz.

  • Pratik tencere takımı ile hem yemek pişirebilir hem de saklayabilirsiniz.

Karavan mutfağında kullanacağınız gereçler az miktarda ve oldukça işlevsel olmalıdır. Seçeceğiniz ürünlerden en çok yer kaplayan şüphesiz tencerelerdir. Tencere seçiminizi ayrıca saklama olanağı da sağlayanlardan seçmelisiniz.

  • Düz hortum ve saklama tekerliği ile kafanız rahat olsun.

Hortum çeşitleri arasında en kullanışlı olan düz hortumdur ve nerede ne zaman ihtiyacınız olabileceğini kestiremezsiniz. O yüzden karavanınızda hortum bulundurmanız iyi bir fikir olacaktır. Yer kaplamaması içinse saklama tekerliği sayesinde kolayca muhafaza edebilirsiniz.

  • Karavan içi sabitleyici ürünler, takoz kiti ile seyahatınızı kolaylaştırın.

Dolapların sallanmasını önlemek ve tüm eşyaların masanın üzerinde kalmasını sağlamak için mutlaka kullanmanız gereken sabitleyicilerdir.

  • İzole özelliği olan züccaciye ürünlerini tercih etmeniz, zaman olarak avantaj sağlayacaktır.

Sıcaklığı ve soğukluğu sekiz saate kadar sabitleyen züccaciye ürünler zaman olarak kolaylık sağlayacaktır. Tekrar ısıtma ve ya soğutma zahmetinden koruyacaktır.

Comentários


bottom of page