top of page

Karavan Tatilinde Güneşten Maksimum Fayda Sağlayın


Karavan, tercih edilen iklimi takip etmek için uygun imkanı sunan tanım gereği özgürlüğün sembolleridir. Böylece güneş ve yaz sevenler, kuzeyden güneye doğanın sıcaklığından yararlanabilirler.

MÜKEMMEL BİR SOLARYUM İÇİN VERANDA VE TENTE

Her zaman olduğu gibi, yeni bir gezi düzenlemenin ilk aşaması her zaman en hassas olanıdır, tüm deneyimin başarısının kaderine karar verebilecek olandır. Varış noktasının veya daha doğrusu seyahat rotasının kararı.

Varış noktası, olağan iklim verileri, yol çalışmaları ile ilgili herhangi bir sorun, sağlık sorunları genel bilgiler aramaya başlıyoruz ve yola çıkıyoruz.

Donanımlı kamp alanlarının dışında durup mekanın, iklimin, dinlenmenin tadını çıkarabileceğiniz birçok alan var. Bununla birlikte, çoğu durumda, özellikle yüksek sezonda dolaşıyorsanız, karavanınızın etrafında o park alanını paylaşan başka insanlar vardır: bir verandaya ve tenteye sahip olmak harika bir neden olabilir.

Aynı hareketlilik vizyonunu paylaşanlarla sosyalleşmek harikadır, ancak her zaman içeride kilitli kalmak zorunda kalmadan mahremiyetinizin tadını çıkarabileceğiniz tenha bir alan istediğiniz zamanlar vardır. Bu nedenle, bir verandaya veya tenteye sahip olmak, arkadaşlarınızı ağırlamak veya solaryum olarak kullanmak için yalnızca bronzlaşma aracınız (aynı zamanda iyi bir koruma faktörü içeriyorsa çok daha iyi) kullanabileceğiniz ek bir oda oluşturmanıza olanak tanır : yan tarafı takarak duvarları ve tenteyi sararak, hiç kimse sizi görmeden güneşin tadını teninizde yaşayabilirsiniz.

Her ihtiyaca uygun, hafif ve kolay açılabilen alüminyum boru yapıya sahip, bazıları karavan girişinin önüne yerleştirilecek gerçek bir atriyumla yapılmış, bazıları basınçlı hava sistemi sayesinde birkaç hareketle açılan verandalar var. Duvarlarda, yarı sert malzemeden tek tek satın alınabilenlerden şeffaf naylondan daha basit olanlara kadar kendinizi şımartabilirsiniz.

SOLARYUM İÇİN EKİPMAN

Ekipman ve mobilya seçimine dikkat, konfor açısından da çok önemlidir, hatta uzun süreli konaklamalarda daha da önemlidir.

Katlanır şezlong satın almakla işe başlayın: İyi bir bronzluk elde etmek için bir zorunluluktur, ancak malzeme seçimine dikkat edin. Belli sebeplerden dolayı katlanabilir, hafif ve aynı zamanda çeşitli çevresel koşullara dayanıklı olmalıdır. Alüminyum mükemmel bir uzlaşmadır çünkü özel bir bakım gerektirmez, ancak güneş altında ısınan çerçeveye dikkat edin.


Maliyetleri sınırlandırırken maksimum mahremiyet için, tercih ettiğiniz perdelerle gerektiği gibi karartılacak pencereli naylon yan duvarları seçebilirsiniz. Güneş battığında açık tentenin altında bile çok sıcak olabileceğini her zaman aklınızda bulundurun, bu yüzden karavanın ve verandanın iç kısmına hizmet edebilecek portatif bir klima ile donatmaya ne dersiniz?

Comments


bottom of page