top of page

KARAVAN KAMPINDA DUŞ TORBASI VE DUŞ ÇADIRI KULLANIMI


Karavanla kamp yaparken eğer karavanınızın içerisinde duş yoksa ortak duş alanını kullanmak söz konusudur. Ortak duş alanını kullananlar beklenilen özeni gösteremeyebilir, mahremiyet konusunda hassaslık gösterebilir, sıra bekleyebilir. Tüm bunlar tatilden beklenilen keyif verimini düşürebilir.

Karavanınızın içersinde duş bulunmasa da bunu karavan dışında kendinize özel hazırlamanız oldukça mümkün. İhtiyacınız olan sadece duş çadırı ve duş torbası.

Duş çadırı paravan boyutlarına yakın size karavan dışında özel alan sunacak bir üründür. Sadece duş için değil giyinme alanı ve tuvalet alanı olarakta kullanabilirsiniz. Duş alanı hazır peki su durumu hatta sıcak su ihtiyacı nasıl çözülecek?

20 lt ve 40 lt su kapasitesi olan su torbaları size istediğiniz duş konforunu sağlayacaktır. Torbanın bir çok farklı seçeneği bulunuyor. Yapısı su sızdırmaz ve güneş ısısına dayanıklıdır. Sıcak su ihtiyacı torbayı dolu bir şekilde güneş altında bırakarak temin edilmektedir. Direk torba altından musluklu ve ya duş telefonu çeşitlerinden istediğinizi tercih edebilirsiniz. Üzerinizdeki kumlardan kurtulmak için herhangi bir yere asmanız yeterli olacaktır. Eğer duş çadırı içerisinde kullanacaksanız çadır içerisine torbayı asmak için uygun alan oluşturmayı unutmamalısınız.

Kommentare


bottom of page