top of page

Campervan Turkey Karavan Deneyiminden Daha Ötesi İçin Kuruldu


Campervan Turkey sadece karavan sevenler için değil ilk kez karavan deneyimini yaşayacak olanlar, karavanın sakin doğasına eğlenceyi eklemek isteyenler aynı anda farklı bir çok aktiviteyi bir arada deneyimlemek isteyenlerin tüm isteklerine cevap verecek bir konsepte hizmet vermektedir. Uzman karavan kiralama ya da karavan satın alma ekibi ayrıca sizin istekleriniz doğrultusunda bir çok eğlence ve keşfetme deneyimini de beğenize sunuyor.Türkiye'nin sırlarla dolu jeolojisini aravanınızla keşfetmenin kolaylığını yaşarken bir çok sanatçıya ilham olmuş kumsallarında siz de kendi ilhamınızı yaratabilir ve güneşin tüm sıcak enerjisini üzerinizde hissedebilirsiniz.
Akşamları karavanınızın önünde yaktığınız samimiyeti imgeleyen kamp ateşinizin başında günün en sakin anlarını yaşarken gün ağarırken kendinizi yeni maceraların kollarına güvenle bırakabilirsiniz.
Campervan Turkey Karavanla başlayan tatilinizi dilerseniz mavi berrak suların üzerinde sonlandırmanız da mümkün kılmaktadır. Ayrıca buggy safari, at safari, kiralık yat ve villa gibi bir çok seçeneği de değerlendirmeniz mümkündür.

bottom of page