top of page

Bir karavan veya hazır minibüs seçmek için 4 iyi neden

Tatiller yaklaşıyor ve aileniz veya arkadaşlarınızla bir yolculuğa çıkmayı planlıyorsunuz. Araba + karavan seçeneği size uygun değil. Karavan da öyle. Her ikisi de senin için çok büyük. Neyse ki, alternatif bir çözüm var: minibüs veya dönüştürülmüş minibüs.

Kendinizi cezbetmenize izin vermeniz için size 4 neden veriyoruz.


Bir karavan veya hazır minibüs seçmek için 4 iyi neden
Bir karavan veya hazır minibüs seçmek için 4 iyi neden

Minibüsler, arazi araçları

Dönüştürülen minibüsü ve avantajlarını düşündüğümüzde, hemen otomobile olan yakınlığı düşünüyoruz. Açıkçası, bu tür bir araç geleneksel bir arabadan daha uzundur. Yine de, bir karavan kadar uzun değil. Ve en önemlisi, sürmesi kolaydır.

Sadece uzunluğuna alışmalısın. Bu yapıldıktan sonra, artık normal aracınızla olan farkı görmeyeceksiniz. Özellikle bugünden beri, minibüsler 10L / 100'den daha az bir tüketim gösterebiliyor.

İlginç bir yük


2'si 1 arada araç: günlük olarak ve tatile giden yolda

Bir minibüse veya minibüse girdiğinizde sizi en çok etkileyen şey, mevcut alandır. Açıkçası, bir karavan veya karavanla karşı karşıya kalındığında, eşleşme yok. Bununla birlikte, taşıma kapasitesi 800 kg'a kadar olabilir. Bu hiçbir şey değil. İhtiyacınız olan her şeyi (bavullar, bisikletler vb.) yanınızda götürürken konforu inkar etmeden Fransa veya dünya yollarında gitmek için mükemmeldir.

Hatta bazıları günlük görevler için çapraz geçişi kullanır (alışveriş, işe gitmek veya bir arkadaşınızın hareket etmesine yardımcı olmak).


Dönüştürülen minibüsün bir başka güçlü noktası: her yere açılma yeteneği. Hayal edin: güzel bir manzaranın önündesiniz ve durmak istiyorsunuz. Minibüsünüzün konforunun tadını çıkarırken size sunulan muhteşem manzaranın tadını çıkarmak için bir yan kapı açma olanağına sahipsiniz.

Doğa ile temas, minibüs ve faydaları hakkında düşünürken akla gelen şeydir. Ek olarak, bazı modeller güneş ışığına izin vermek ve iç mekanı kolayca havalandırmak için panoramik bir çatıdan da yararlanır.

Hem yolda hem de hareketsiz yerlerde idealdir.


Tüm arzular için birçok çözüm

Ortalama olarak, bir karavan için 45.000 € alır. Öte yandan, bir minibüs veya minibüs satın almak istiyorsanız, 29.000 € 'dan başlayan çok ilginç modeller bulduğunuzu bilin. Bu, bazı insanların gecikmeden yatırım yapmak istemelerini sağlayan oldukça büyük bir farktır.

Tercih edilecek markalar arasında Klubber, Campster, Westfalia veya Stylevan modellerine bir göz atmanızı tavsiye ederiz. Bunlar, tüm arzulara cevap veren, az ya da çok büyük minibüsler ve minibüsler sunan büyük isimler ... ve tüm bütçeler.
Comments


bottom of page