top of page

Akyaka Orman Kampı

Updated: Feb 22, 2021

Akyaka; Muğla şehir merkezine 36 km, Dalaman Havalimanı’na 66 km, Marmaris’e 31 km, Milas-Bodrum Havalimanı’na 103 km, Fethiye’ye ise 102 km uzaklıkta bulunmaktadır. Toplu taşıma, otostop ve kendi aracınızla kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.Akyaka Orman Kampı

Ege Bölgesi'nin tatil için en çok tercih edilen yeri olan ve içinde tüm güzellikleri ve doğallığı barındıran Akyaka Beldesi, size doğa ile bütünleşmiş harika bir kamp tatili imkanı sunmaktadır.

Akyaka orman kampı, doğa ile bütünleşmiş Akyaka Beldesi'nde siz değerli müşterilerimizi tatil ve doğa için beklemektedir. Doğal ve kusursuz güzelliğe sahip olan Akyaka, doğa içinde bir tatil yapmak isteyen değerli müşterilerimize farklı deneyim ve sıra dışı tatil imkanlarını sunmaktadır. Yemyeşil çam ağaçları ve sık ormanların bulunduğu bir bölgede bulunan Akyaka kamp alanı, insanların tekrar tekrar gelmek istediği güzelliğe sahip olup, huzurlu ve rahat bir mekandadır. Akyaka orman kampı tatil severlerin tercih edeceği olumlu seçeneklerden biri de denize yakın olması ve varken doğanın huzur dolu sesini dinleyerek şehrin yorgunluğundan ve şehrin stresinden kurtulabileceğiniz bir alan sağlar. Tatil yapmayı planlayanların gelirlerinin farklı düzeylerine göre planlanan fırsatlar sunan Akyaka kampı , tatil yapmanın düşünülebilecek tüm olanaklarına sahiptir. Bu fırsatlar da tatil paketlerimizde. Akyaka orman kampının çadırları mavi ve tertemiz denizi kendisi için manzara olarak seçiyor, rahat edebileceğiniz büyüklükte ve ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabileceğiniz bir alan bulunuyor.


Akyaka kampı her yere rahatlıkla gidebileceğiniz yakın mesafede yer almaktadır. Böylece tatilinizde istediğiniz tüm aktiviteleri yapabilirsiniz. Tercihlerinize göre planlanmış uygun tatil paketlerini inceleyip seçtikten hemen sonra unutulmaz bir kamp tatili yaşayabilirsiniz.

Tatilini kamp koşullarında yapmak isteyen ve seçimlerini doğayla iç içe yapmak isteyen tatil severler tatil fırsatlarına mutlaka bakmalıdır.

Kamp alanlarının temel problemleri dar alanlar ve diğer tatilcilerle çadır kurmanın zorluğudur, bu nedenle Akyaka orman kampı bu sorunlara çözüm bulur ve geniş kapsamda kurulan çadırlarda kamp tatilinizi yapma imkanı sunar.

Tüm bunların yanı sıra tercih edilecek pek çok avantajı ve güzelliği olan Akyaka kamp alanları yorgunluklardan arınarak rahatlama, stresten kurtulma ve evinize dönme şansına sahiptir. Kamp alanımızın muhteşem manzarasına karşı kahvenizi içerken unutulmaz bir tatil geçirebilirsiniz.Akyaka Orman Kampı 2020 Fiyat Listesi

コメント


bottom of page