top of page

2022 için Seyahat Trendleri

Yine yılın o zamanı, hepimiz sıfırlanıp on iki ay daha planlamaya başlıyoruz. Sizi bilmeyiz ama biz dört duvar arasında olmayan yeni maceralara hazırız! Turizmde iki yıllık belirsizlikten sonra, artık seyahate geri dönüşün ve bunun gelecekte nasıl görüneceği konusunda bir miktar pozitiflik ve belirli bir vızıltı var. Yerel olarak tatil yapmaktan yolda çalışmaya kadar, 2022'de görmeyi umduğumuz seyahat trendlerini keşfediyoruz.


Sosyal (medya) mesafe

Kilitleme sırasında telefonunuzda paylaşmaktan daha fazla zaman mı harcadınız? Endişelenme, hepimiz yaptık. Son iki yılda normalden daha fazla içeride zaman geçirdikten sonra, sosyal medya platformları hızla yeni en iyi arkadaşlarımız oldu.


Sosyal medya yakın zamanda hiçbir yere gitmeyecek olsa da, kesinlikle yapmalısınız. Dijital Detokslar, Unplug Tatiller, Bağlantıyı Kesme Günü Gezileri… ne tür bir değişiklik yaparsanız yapın, teknolojiden gerçekten koptuğunuz tatiller önümüzdeki yıl daha da popüler olacak. En iyi yanı, süslü geri çekilmeler için çatıdan ödeme yapmanıza gerek olmamasıdır. Arabanıza veya karavanınıza atlayın, vahşi doğaya çıkın ve WIFI bağlantısına sahip olmamanın keyfini çıkarın.


2022 için Seyahat Trendleri
2022 için Seyahat Trendleri

Doğada vakit geçirmek

Bu bizi güzel bir şekilde iki numaralı trende getiriyor, doğada daha fazla zaman harcıyor. Uzun süredir içeride kapalı kaldığımız için mi yoksa açık havalara olan basit aşkımızdan mı emin değiliz - ancak doğal dünyayı ve yürüyüş, bisiklete binme veya yüzme gibi açık hava etkinliklerini içeren tatiller listenin başında olacak. birçok. Bu, gün doğumunun yanında yoga yaptığınız sağlık gezilerini veya gerçek bir fiziksel zorlukla karşılaştığınız yürüyüş tatillerini içerebilir.


Ayrıca, doğanın en iyilerinden bazılarını görmek için insanların seyahat listelerine her zamankinden daha fazla doğa olayı ekleyeceğini tahmin ediyoruz. İster kuzey ışıkları, ister devasa şelaleler, isterse eşsiz manzaralar olsun, bize doğanın gücünü hatırlatan şeylere hayret etme eğilimindeyiz. Son iki yılın ardından yeniden büyülenmeye hazırız!

bottom of page