top of page

Çekme Karavan

Tekerlekli ev
Bir Mobil Van İçinde

Campervan Turkey müşterilerini en iyi kiralık ürünlerle buluşturmayı sürdürüyor. Campervan Turkey, yüksek kaliteli ve mükemmel hizmet ile eş anlamlı hale gelmiştir. Her bütçeye uygun çekme karavan kiralama için güvenli ve kullanışlı bir seçenek sunmak adına elimizden geleni yapıyoruz. Kendimizi, motorvan veya çekme karavan kiralama, satış ve tamirat  ihtiyaçlarınız her ne olursa olsun ihtiyaçlarınızı karşılamak için en iyi çözümü bulmaya adadık. Araçlarımız ve kiralama hizmetlerimizle ilgili daha çok bilgiye ulaşmak için bizimle iletişime geçin.

MÜŞTERİ TALEPLERİNE GÖRE ÇEKME KARAVAN ÇEŞİTLERİ

Farklı türde çekme karavan parçaları iki genel kategoriye ayrılabilir. Seyahat treyleri parçalarının önemli bir kategorisi yapısal, alt takım ve askı bileşenleridir. El arabası çekme treyleri parçaları, lastikler ve tekerlekler, tekerlek yatakları ve yaprak yaylar gibi öğeleri içerir. Römork çekmek için römork bağlantısı bileşenleri gereklidir ve tipik olarak bir bilyeli mafsal, viraj demiri ve güvenlik zincirlerini içerir. Diğer ana parça kategorisi, menzillerden klima (AC) ünitelerine ve tuvaletlere kadar bir treylere takılabilen tüm cihaz ve aksesuarları içerir.

Seyahat römorkları, tekerlekli minyatür evler gibidir, bu nedenle birçok farklı türde parçadan oluşurlar. Yapısal bileşenler, römorktan römorka farklılık gösterir, ancak çoğu, iç duvarların ve dış kaplamanın tutturulduğu ahşap dikmeler kullanılarak bir ev gibi inşa edilir. Zeminler genellikle benzer bir sistem kullanır. Bu tür yapılarda tipik olarak çeşitli braketler, vidalar ve perçinler kullanılır ve bunlar bir tür seyahat treyleri parçalarıdır. Çoğu seyahat römorku ayrıca çok çeşitli özel parçalar gerektiren sıhhi tesisat ve elektrik sistemlerini de içerir.

bottom of page